Novinky - 01. 07. 2020

1. 7. 2020 až 31. 8. 2020 LETNÍ PRÁZDNINY

Užijte si všichni krásné léto!

Provoz kanceláře:

každé úterý 9,00 až 12,00 hodin

(možnost vyzvednutí vysvědčení)

Mgr. Marcela Erbeková, ředitelka školy

* Výsledky přijímacího řízení do třídy s rozšířenou výukou jazyků pro školní rok 2020/21

V příloze naleznete výsledky přijímacího řízení do třídy s rozšířenou výukou jazyků pro školní rok 2020/21.

Pokud do třídy nenastoupíte, dejte nám prosím vědět co nejdříve na mail info@zsmnichovice.cz. V případě uvolnění místa do třídy postupují žáci podle výsledků pod čarou.

Soubor ke stažení (12 kB).

Stáhnout soubor... | Vydal(a): Dominika Švehlová, dne 02. 07. 2020

* SEZNAM PŘIJATÝCH ŽÁKŮ DO 1. TŘÍDY 2020/2021

Vážení rodiče,
v příloze naleznete seznam přijatých žáků do první třídy ve školním roce 2020/2021 s registračním číslem, které jste obdrželi do svých emailových schránek při vygenerování přihlášky k zápisu. Nepřijatí uchazeči obdrží Rozhodnutí o nepřijetí poštou.

Marcela Erbeková, ředitelka školy

Soubor ke stažení (1377 kB).

Stáhnout soubor... | Vydal(a): Marcela Erbeková, dne 29. 05. 2020

* Děkujeme – slovo, které nikdy neomrzí

Zvládnutí každodenní složité situace v období uzavřených škol si zaslouží vyseknutí obrovské pochvaly – rodičům, učitelům i žákům.

Vím, že pro rodiče školních dětí to bylo opravdu těžké období a určitě toho měli často „plné zuby“. Ale přesto si našli čas na poděkování našim učitelům. Moc si toho vážím a oceňuji i Vás rodiče, jak jste to se svými dětmi doma zvládali.

Na ukázku přidávám několik pochvalných zpráv, které v průběhu „koronaškoly“ přicházely mnichovickým učitelům:

* Obhajoby závěrečných prací žáků 9. tříd v době pandemie

Letošní školní rok, a to zejména jeho 2. pololetí probíhalo díky pandemii Covid-19 úplně odlišně.

A v odlišném režimu obhajovali naši deváťáci svoje závěrečné práce, na kterých pracovali již od září.

Stejně jako výuka, tak i konzultace se přesunuly do on-line prostředí. Žáci sdíleli a konzultovali svoje práce pomocí sdílených složek na one Drivu a konzultovali v aplikaci Teams.

* Webináře v mnichovické škole

Když letos v březnu zavřeli školy, nikdo netušil, co nás vlastně čeká.

Do té doby rušná mnichovická základní škola zela prázdnotou a znovuotevření škol vypadalo v nedohlednu. Dalo se očekávat, že touha žáků po vědění bude muset být jednou naplněna a k vyřešení tohoto problému musíme sáhnout do sféry ve škole dříve nevídané: home office a online výuka.

* Zpátky do lavic

Naše škola otevřela po celostátní karanténě pro první stupeň tři smíšená oddělení po patnácti žácích. Většina rodičů dala přednost online výuce, na kterou vyučující naší školy přešli téměř okamžitě, jak byly uzavřeny školy. Návrat žáků prvního stupně do školních lavic proběhl v klidu, disciplinovaně a za velmi přísných hygienických podmínek.

index | 1-7 | následující | Celkem 442 článků