Novinky - 10. 01. 2018

ŘEDITELSKÉ VOLNO

Vyhlašuji ředitelské volno ve čtvrtek 1. února 2018 z důvodu vzdělávání celého pedagogického sboru (dle Zákona č.561/2004 Sb.).

V pátek 2. února 2018 jsou pololetní prázdniny.

Mgr. Marcela Erbeková, ředitelka školy

* Den otevřených dveří 7. a 8. ledna 2018

Začátkem ledna již tradičně otevírá naše škola dveře široké veřejnosti. Stejně tomu bylo i letos první lednovou neděli a následující pondělí.

Fotografie najdete zde.

Číst celé... | Vydal(a): Milena Flajžíková, dne 13. 01. 2018 | Tisk

* DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 7. A 8. LEDNA 2018 - PROGRAM

Soubor ke stažení (270 kB).

Stáhnout soubor... | Vydal(a): Marcela Erbeková, dne 04. 01. 2018

* Dvě výhry ve výtvarné soutěže během prosince

Během prosince si byly hned dvě naše žákyně převzít ceny a diplomy za výhry ve výtvarných soutěžích. Tou první byla Karolína Schneiderová z 9. A, která se zúčastnila slavnostního vyhlášení vítězných komiksů na téma „Cíle udržitelného rozvoje“ v Praze v informačním centru OSN. Komiksy poslané do této soutěže pořádané organizací ADRA jste mohli vidět na začátku školního roku na venkovních panelech na náměstí pod kostelem. Porotu nejvíce oslovila Karolína s komiksem nazvaným „Odpad ve vodě“ a stala se tak jediným výhercem z naší školy. (Celkově bylo výherců 15 a byli to žáci ze všech možných škol napříč celou republikou.)

Hned další týden, v neděli 10. 12. 2017, se v hrusické sokolovně konalo slavnostní vyhlášení vítězných obrázků z Výtvarné soutěže pro děti ke 130. výročí narození Josefa Lady.  Tam se zase vydala naše žákyně Zuzana Ondráčková z 8. B, která byla opět jediným zástupcem mezi výherci z naší školy. Konkrétně se jí podařilo vyhrát 2. místo v kategorii 12 - 15 let, v níž soutěžilo 150 dětí.

Číst celé... | Vydal(a): Roman Kelbich, dne 28. 12. 2017 | Tisk

* Benefiční dražby vínobrázků od našich žáků

V pátek 15. 12. 2017 se na třetím ročníku charitativní akce "Vánoce s Wine for Help" v benefiční dražbě prodal další vínobrázek (obrázek na téma víno) z řad našich žáků - tentokrát konkrétně od Mikuláše Bora ze 7. C. Prodal se za krásných 1100 Kč a přispěl tak k celkovému výdělku cca 30 000 Kč, který poputuje v podobě vánočních dárků do rodin zasažených nevyléčitlenou nemocí Mukopolysacharidosou.

Číst celé... | Vydal(a): Roman Kelbich, dne 19. 12. 2017 | Tisk

* Jazykové olympiády AJ + NJ školní kolo 2. stupeň 2017/18

Tak jako každý školní rok i letos jsme pořádali školní kolo jazykových olympiád pro 2. stupeň - konkrétně v AJ a NJ. První dva z každé kategorie (I. kategorie 6.-7. třídy a II. kategorie 8.-9. třídy) postupují do okresního kola. Výhercům gratulujeme a postupujícím přejeme hodně úspěchů v další kole.

Číst celé... | Vydal(a): Dominika Švehlová, dne 18. 01. 2018 | Tisk

* Skupinové bubnování

V rámci školní družiny, měly děti tentokrát možnost zkusit skupinové bubnování.

Číst celé... | Vydal(a): Lenka Musilová, dne 17. 01. 2018 | Tisk

index | 1-7 | následující | Celkem 393 článků