Novinky - 22. 09. 2020

POZOR! AKTUÁLNÍ OPATŘENÍ:

JE NAŘÍZENO NOŠENÍ ROUŠEK VE VNITŘNÍCH PROSTORÁCH ŠKOLY

(ve třídě být roušky nemusí pouze u žáků 1. stupně, žáci 2. stupně mají roušky i ve třídách)

Zakrytí nosu a úst v prostorách školy je dáno mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví vydaného podle zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví. Všechny osoby při vstupu do budovy školy musí mít nasazenou roušku či jinou ochranu dýchacích cest.

DALŠÍ OPATŘENÍ:
- žáci mají 2 roušky v sáčku s sebou do školy
- omezen vstup rodičů do školy - nový čipový docházkový systém pro vyzvedávání dětí ze školní družiny (ve škole Bezručova)
- v budově školy se žáci zdržují jen nezbytně nutnou dobu - škola otevřena od 7,40 hodin
- je minimalizováno stěhování žáků mezi učebnami

Mgr. Marcela Erbeková, ředitelka školy

* Aktuální informace - 23. 9. 2020

Vážení rodiče, milí žáci a kolegové,
včera proběhla médii zpráva o možném vyhlášení ředitelského volna před nadcházejícím prodlouženým víkendem. Denně sledujeme informace o koronavidové epidemii a kontrolujeme absenci žáků v naší škole. V tuto chvíli chybí ve škole pouze cca 10% žáků - ať už z důvodu různých onemocnění nebo v souvislosti s karanténami v jednotlivých rodinách. V pracovní neschopnosti jsou i někteří pedagogové a pracovníci školy.
Ale zatím jako škola zvládáme zajišťovat výuku ve všech třídách (samozřejmě za pomoci suplování ostatních pedagogů či spojování některých skupin). S ohledem na vývoj situace v naší škole a zejména proto, že si velmi uvědomujeme, jak důležité je pro děti zachovat běžnou výuku ve škole, NEBUDE ředitelské volno v ZŠ T. G. Masaryka Mnichovice vyhlášeno. (Samozřejmě, že aktuální vývoj situace a mimořádná opatření mohou přinést další změny, o kterých zatím nevíme.)

Číst celé... | Vydal(a): Marcela Erbeková, dne 23. 09. 2020 | Tisk

* NABÍDKA KROUŽKŮ NA 1. POLOLETÍ 2020/2021

PŘIHLÁŠKY DO ŠKOLNÍCH KROUŽKŮ PŘIJÍMÁME VÝHRADNĚ EMAILEM NA KROUZKY@ZSMNICHOVICE.CZ
OD STŘEDY 16. ZÁŘÍ 2020 DO PÁTKU 23. ZÁŘÍ 2020

PŘIHLÁŠKA JE KE STAŽENÍ NA WWW.ZSMNICHOVICE.CZ.

O ZAŘAZENÍ DÍTĚTE DO KROUŽKU, ZPŮSOBU PLATBY A DALŠÍCH INFORMACÍCH BUDETE INFORMOVÁNÍ V POTVRZOVACÍM EMAILU. V PŘÍPADĚ NAPLNĚNÍ KROUŽKU ROZHODUJE O ZAŘAZENÍ DO KROUŽKU POŘADÍ PŘIJATÝCH PŘIHLÁŠEK A POŽADAVKY LEKTORA.
KROUŽKY ZAČÍNAJÍ V TÝDNU OD 1. ŘÍJNA 2020, KONÁ SE 12 LEKCÍ (POKUD NENÍ UVEDENO JINAK), HODINY ZRUŠENÉ ZE STRANY LEKTORA SE NAHRAZUJÍ V LEDNU.

Soubor ke stažení (366 kB).

* PŘIHLÁŠKA NA KROUŽEK 2020/2021

Soubor ke stažení (278 kB).

* Externí kroužky 2020/2021 1. pololetí

Do externích kroužků se přihlašujte u lektorů.
Soubor ke stažení (342 kB).

* DO ŠKOLY NA KOLE - 1. ZÁŘÍ 2020 - OTEVŘENÍ CYKLOSTEZKY

Vydal(a): Marcela Erbeková, dne 02. 09. 2020 | Tisk