Novinky - 24. 02. 2021

Pokračujeme v zavedeném systému:

1. a 2. ročníky prezenčně ve škole

3. až 9. ročníky výuka na dálku

Od 25. 2. 2021 platí nová mimořádná opatření, která specifikují ochranné prostředky dýchacích cest:

respirátory, nanoroušky - viz článek níže.

Jarní prázdniny Praha - východ: 8. do 14. března 2021

Mgr. Marcela Erbeková, ředitelka školy

* Aktuální informace - od 25. 2. 2021

Vážení rodiče, žáci a kolegové,

od čtvrtka 25. 2. 2021 vstupuje v platnost nové mimořádné opatření ohledně povinnosti nosit ochranné prostředky ve všech vnitřních prostorách školy dle následující specifikace:

- respirátor nebo obdobný prostředek (vždy bez výdechového ventilu) naplňující minimálně všechny technické podmínky a požadavky (pro výrobek), včetně filtrační účinnosti alespoň 95 % dle příslušných norem (např. FFP2/KN 95),

- zdravotnická obličejová maska nebo obdobný prostředek naplňující minimálně všechny technické podmínky a požadavky (pro výrobek) normy ČSN EN 14683+AC.

Poznámka: v období od 25. 2. do 28. 2. 2021 lze používat i jiný ochranný prostředek dýchacích cest, který brání šíření kapének.

Platí pro všechny zaměstnance školy, žáky 1. a 2. tříd, kteří chodí prezenčně do školy, pro žáky, rodiče a návštěvníky školy, kteří přicházejí např. na individuální konzultace či pro obědy do školní jídelny.

Aktuální informace s celým zněním mimořádných opatření jsou k dispozici na stránkách Ministerstva zdravotnictví ČR https://koronavirus.mzcr.cz/category/mimoradna-opatreni/

Děkuji všem za dodržování všech hygienických pravidel a vzájemnou ohleduplnost
S pozdravem Marcela Erbeková, ředitelka školy
V Mnichovicích 24. 2. 2021

Vydal(a): Marcela Erbeková, dne 24. 02. 2021 | Tisk

* Aktuální informace k výuce od 15. 2. 2021 - stav k 13. 2. 2021

Vážení,
zachovat si fyzické i duševní zdraví, nezlenivět a být maximálně „normální“, to je určitě cílem nás všech. I když kontakt přes obrazovku nemůže zcela nahradit výuku ve škole, věřím, že toto obtížné období zvládneme a brzy se fyzicky začneme potkávat - ve škole i venku.

Marcela Erbeková, ředitelka školy

Soubor ke stažení (444 kB).

Stáhnout soubor... | Vydal(a): Marcela Erbeková, dne 13. 02. 2021

* Informace k přihláškám na SŠ

Do 1. března 2021 je nutné podat přihlášky na střední školy. Pro všechny žáky z 9. ročníku automaticky připravíme předvyplněné 2 přihlášky a zápisový lístek. K vyzvednutí budou na recepci školy od pondělí 8. února 2021 v čase od 7,00 do 16,30 hodin. Na žákovi a jeho rodičích je pak doplnit vybranou střední školu a doručit vše na správné místo. (Do 31. ledna 2021 mají ředitelé středních škol povinnost zveřejnit požadavky k přijímacím zkouškám.)

Dle českého vzdělávacího systému se mohou žáci z 5. a 7. tříd ucházet o přijetí na víceletá gymnázia. Rodiče žáka z 5. nebo 7. třídy, kteří máte zájem o vydání přihlášky, napište svůj požadavek na info@zsmnichovice.cz. Přihlášku připravíme a bude k vyzvednutí dle stejných podmínek jako pro žáky z 9. ročníku.

Vydal(a): Marcela Erbeková, dne 24. 01. 2021 | Tisk

* Aktuální informace k výuce - stav k 24. 1. 2021

Vážení rodiče, žáci a kolegové,

zdravím Vás do posledního lednového týdne a zároveň posledního týdne prvního pololetí letošního školního roku.

Epidemiologická situace zatím neumožňuje žádné změny, a tak i nadále pokračujeme v již zaběhnutém režimu:

První a druhé třídy prezenčně ve škole, 3. až 9. ročníky výuka na dálku podle online rozvrhů.

Ve čtvrtek 28. ledna 2021 čeká všechny žáky zasloužené vysvědčení – žáci prvních a druhých tříd obdrží výpisy vysvědčení v papírové podobě, pro žáky 3. až 9. ročníků bude vysvědčení zpřístupněno v systému Bakaláři. (Papírovou verzi výpisu vysvědčení žáci dostanou nejpozději do 3 dnů po nástupu k prezenční výuce.)

V pátek 29. ledna 2021 jsou pololetní prázdniny (tzn. nekoná se prezenční ani online výuka).

Číst celé... | Vydal(a): Marcela Erbeková, dne 24. 01. 2021 | Tisk

* Aktuální informace k výuce do 22. 1. 2021 - stav k 8. 1. 2021

Vážení rodiče, milí žáci a kolegové,

dle aktuálně vydaných opatření zůstává i nadále výuka organizována podle současných pravidel:

1. a 2. třídy - prezenční výuka ve škole (včetně možnosti docházky do školní družiny + stravování ve školní jídelně)

ostatní třídy - výuka na dálku podle online rozvrhů + možnost odběru obědů do krabiček

Toto opatření je zatím platné do 22. ledna 2021.

Podle vývoje epidemiologické situace uvidíme, jaký způsob výuky nás čeká v dalším období.

Ve čtvrtek 28. ledna 2021 bude ukončeno 1. pololetí letošního školního roku a žáci obdrží výpis vysvědčení.

V souladu s naším klasifikačním řádem budou žáci hodnoceni pomocí známek.

Číst celé... | Vydal(a): Marcela Erbeková, dne 08. 01. 2021 | Tisk

* Vývoj počtu žáků v ZŠ T. G. Masaryka Mnichovice

Soubor ke stažení (17 kB).

Stáhnout soubor... | Vydal(a): Milena Flajžíková, dne 05. 01. 2021

index | 1-7 | následující | Celkem 373 článků