Novinky - 08. 09. 2017

PRVNÍ TÝDEN NOVÉHO ŠKOLNÍHO ROKU JE ZA NÁMI

Máme již za sebou slavnostní zahájení, začátky výuky, třídní schůzky a poněkud nečekaně i evakuaci celé školy (ale vše jsme bezpečně zvládli)

VZHŮRU DO DALŠÍ ŠKOLNÍ PRÁCE

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Z DŮVODU STAVBY:
Žádáme všechny o příchod do školy z Jánského náměstí od parku u lip. Pouze v ranní dopravní špičce před zahájením vyučování - v čase od 7,00 do 8,00 hodin - bude možno přicházet z ulice Bezručova. Prosím dbejte na bezpečnostní upozornění a nevstupujte do prostoru staveniště.
HLAVNÍ VCHOD DO ŠKOLY -  ze strany u školní jídelny. V termínu cca do října není v provozu suterén školy se šatnami a děti přicházejí v obuvi až ke třídám. Bližší informace obdržíte od svých třídních učitelů.
Je v zájmu našich dětí bezpečně zvládnout každodenní provoz školy v průběhu stavby. Nové prostory šaten, výtah i velká tělocvična budou určitě pěknou odměnou.

Děkuji za spolupráci

Marcela Erbeková

Mgr. Marcela Erbeková, ředitelka školy

* Přípravné kurzy k britských mezinárodním zkouškám pro 3. - 9. třídy

Soubor ke stažení (218 kB).

Stáhnout soubor... | Vydal(a): Dominika Švehlová, dne 04. 09. 2017

* KROUŽKY 1. POLOLETÍ 2017/2018

Soubor ke stažení (363 kB).

* Přihláška na kroužek 2017/2018

V příloze naleznete přihlášku na kroužky pořádané přímo naší školou (NEPLATÍ PRO EXTERNÍ AKTIVITY)

Vyplněnou přihlášku pošlete na krouzky@zsmnichovice.cz od 11.9.2017 do 15. září 2017. Při naplnění kroužku rozhoduje o zařazení do kroužku pořadí přijatých přihlášek O zařazení do kroužku Vám budou zaslány platební instrukce. Platbu proveďte do konce října 2017.

Soubor ke stažení (270 kB).

* EXTERNÍ AKTIVITY - ŠKOLNÍ ROK 2017/2018

V příloze naleznete přehled aktivit, pořádaných v naší škole jinými organizacemi. Na tyto kroužky se přihlašujte přímo u lektorů - viz kontakty na jejich letácích či jiných propagačních materiálech.

Soubor ke stažení (340 kB).

* Jazykové kurzy - Francouzština, Němčina, Ruština

I v letošním roce otvíráme kurzy dalších jazyků

1. Francouzština - pokročilí pro 5. třídy

2. Němčina - pro 5. třídy

3. Ruština - pro 5. a 6. třídy

Vice informací (leták s přihláškou) byl poslán daným ročníkům přes elektronickou třídní knihu.

Číst celé... | Vydal(a): Dominika Švehlová, dne 04. 09. 2017 | Tisk

* Přehled sešitů pro školní rok 2017/2018

V příloze najdete přehled sešitů pro školní rok 2017/2018 pro jednotlivé třídy

(viz název záložky v souboru dole)

Soubor ke stažení (56 kB).

Stáhnout soubor... | Vydal(a): Dominika Švehlová, dne 16. 08. 2017

index | 1-7 | následující | Celkem 377 článků