* Recitační soutěž

Školního kola recitační soutěže se i letos zúčastnili žáci z každého ročníku, kteří zde předvedli výborné výkony.

Porota, složená z vyučujících českého jazyka, měla opět těžký úkol, a to vybrat v každé kategorii trojici nejlepších recitátorů.

Číst celé... | Vydal(a): Milena Flajžíková, dne 16. 12. 2019 | Tisk

* S čerty nejsou žerty

Jakmile v kalendáři otočíme na stranu se jménem prosinec, řada dětí, a to především těch mladších, poněkud znervózní. Zlobily letos více nebo méně než obvykle? Bude nadílka sladká nebo spíš umouněná?

Jako každý rok, i letos se role pomyslné nadpozemské spravedlnosti s vervou a nadšením ujali naši deváťáci. Ve středu 4. prosince se tedy chodby školy začaly hemžit desítkami bytostí andělských i pekelných. Aby také ne. Za jeden jediný den museli zkontrolovat v knize hříchů všechny děti z prvního stupně základní školy i ty z mateřské školky.

Číst celé... | Vydal(a): Roman Kelbich, dne 16. 12. 2019 | Tisk

* Zájezd do Lipska - 7. 12. 2019

Číst celé... | Vydal(a): Dominika Švehlová, dne 15. 12. 2019 | Tisk

* Záchranáři ve družině

V rámci prohloubení znalostí ohledně první pomoci jsme do naší školní družiny pozvali instruktory z Českého červeného kříže. Ukázky byly uzpůsobeny věku dětí, zúčastnily se jich děti z 1. - 5. tříd.

Číst celé... | Vydal(a): Roman Kelbich, dne 20. 11. 2019 | Tisk

* Příběhy bezpráví

V listopadu se žáci šestých a devátých ročníků účastnili projektu Příběhy bezpráví - Měsíc filmu na školách, jehož cílem je připomínat moderní československé dějiny v době nesvobody. Prostřednictvím promítaného dokumentárního filmu a besedou s pamětníkem (panem D. Hagenem) si žáci připomněli 30. výročí sametové revoluce.

Číst celé... | Vydal(a): Roman Kelbich, dne 14. 11. 2019 | Tisk

* Záchranáři ve škole

V rámci projektových dnů jsme pro žáky z 2.A a 2.B připravili ukázky integrovaného záchranného systému. Dne 14. 10. 2019 jsme pozvali instruktory z oblastního spolku Český červený kříž z Kolína. Pod vedením instruktora Michala Tasche a jeho kolegyně si děti mohly vyzkoušet první pomoc při nejčastějších zraněních, (např. výron kotníku, zlomeniny, popáleniny, poranění cizím předmětem a další)

Číst celé... | Vydal(a): Roman Kelbich, dne 13. 11. 2019 | Tisk

* PROGRAM - DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - 12. A 13. LEDNA 2020

Soubor ke stažení (271 kB).

Stáhnout soubor... | Vydal(a): Marcela Erbeková, dne 10. 01. 2020

index | 8-14 | předchozí | následující | Celkem 404 článků