* 4.A a 4.B na horách

Odpočinkový den plný zážitků

Vydal(a): Edita Svobodová, dne 10. 01. 2019 | Tisk

* 4.A a 4.B na horách

Zdravíme ze zasněženého království v Krkonoších, kde se učí 4.A a 4.B pilně lyžovat. Všichni jsou šikovní a dělají pokroky!!

Vydal(a): Edita Svobodová, dne 09. 01. 2019 | Tisk

* Školní betlém na ČT

betlem

Školní betlém, který o loňských Vánocích 2017 vytvořili naši žáci z volitelných bloků "Grafické studio" a "Práce se dřevem" se už dvakrát dostal na ČT. Loni to bylo video zachycující proces vytváření tohoto betlému, které se dostalo do dětských Zpráviček na ČT :D. Na letošní Vánoce 2018 se dostala reportáž z jeho instalace na přístřešek nad hlavním vchodem do školy do vánoční ireportérské soutěže, kterou video vyhrálo. Přikládáme sem tedy video, ve kterém uvidíte letošní vánoční ireportérskou soutěž a poté loňskou reportáž v dětských zprávičkách.

Číst celé... | Vydal(a): Roman Kelbich, dne 05. 01. 2019 | Tisk

* Advent v Salzburku

V sobotu 1. 12. 2018 vyrazilo 40 žáků ZŠ Mnichovice v rámci výuky němčiny směr Salzburk.

* Návštěva třeťáků v Open Gate Babice

Rádi bychom našim žákům ukázali všechny možnosti vzdělávání, které máme v blízkém okolí. A proto jsme velmi rádi, že se nám podařilo navázat spolupráci se školou Open Gate v Babicích. Domluvili jsme si vzájemnou návštěvu žáků třetích tříd. A naši třeťáci se nadšeně na návštěvu vydali…

* Vánoční návštěva v Domově seniorů Blaník 2018

Chceme, aby naši žáci rozvíjeli cit pro vnímání svého okolí a tím učení se empatii k lidem, se kterými přichází do styku. Dokonce jsme tuto oblast zařadili přímo do okének rozvrhu… Jak je to možné?

* Návštěva u prvňáčků

Na začátku září se naši prvňáčci vydali společně se svými rodiči a dalšími podporujícími blízkými lidmi na dobrodružnou cestu školní docházkou. Její začátek nutně musel být ve znamení seznamování se s novými kamarády, paní učitelkou, novým školním prostředím i pravidelným denním režimem – mají toho malí žáčci za úkol opravdu hodně.

index | 8-14 | předchozí | následující | Celkem 413 článků