* Benefiční dražby vínobrázků od našich žáků

V pátek 15. 12. 2017 se na třetím ročníku charitativní akce "Vánoce s Wine for Help" v benefiční dražbě prodal další vínobrázek (obrázek na téma víno) z řad našich žáků - tentokrát konkrétně od Mikuláše Bora ze 7. C. Prodal se za krásných 1100 Kč a přispěl tak k celkovému výdělku cca 30 000 Kč, který poputuje v podobě vánočních dárků do rodin zasažených nevyléčitlenou nemocí Mukopolysacharidosou.

Číst celé... | Vydal(a): Roman Kelbich, dne 19. 12. 2017 | Tisk

* Duben 2018

Měsíc duben byl ve školní družině opět nabitý mnoha aktivitami. Tento měsíc je ve znamení bezpečnosti a také jako měsíc Země. Děti byly seznámeny se základy první pomoci a jako každý rok sbíraly odpadky v okolí školy.

Číst celé... | Vydal(a): Lenka Musilová, dne 01. 05. 2018 | Tisk

* ČISTÝ LADŮV KRAJ - sobota 14. 4. 2018

Přijďte přiložit ruku k dílu  a pomoc uklidit naše okolí - v sobotu 14. dubna 2018 od 9.00.
Více informací v přiloženém letáku.
Soubor ke stažení (1760 kB).

Stáhnout soubor... | Vydal(a): Marcela Erbeková, dne 10. 04. 2018

* Liška Mia ve škole

Do školy zavítala velmi vzácná návštěva – liška Mia až z Krušných hor.

Číst celé... | Vydal(a): Edita Svobodová, dne 03. 04. 2018 | Tisk

* Návštěva školky v prvních třídách

Ve dnech 13. a 20. března se přišli podívat předškoláčci do prvních tříd. Děti z
mnichovické školky navštívily třídy v malé škole na náměstí i ve velké škole
ulice Bezručova.

Číst celé... | Vydal(a): Edita Svobodová, dne 03. 04. 2018 | Tisk

* Morena 2018

Vítání jara ve školní družině

Březen ve školní družině proběhla ve znamení jara. Dělali jsme výzdobu oken školy, sázeli osení, tvořili velikonoční výzdobu a zpívali písně.

Je již tradicí, že si děti ve škole  společnými silami vyrábí slámovou  Moranu. Její upálení symbolizuje odchod zimy.

První jarní den se děti z velké školy vydaly k blízkému Mnichovickému potoku a děti ze školy na náměstí navštívily hřiště na Podhorkách. Moraně jsme zazpívali písničku ,, Jaro dělá pokusy “a poslaly po vodě.

Krásně nám k tomu svítilo slunce a dlouho očekávané jaro může konečně začít.

Vychovatelky ŠD

Číst celé... | Vydal(a): Lenka Musilová, dne 27. 03. 2018 | Tisk

* VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY 2018 - výsledky za zákonné zástupce žáků

Soubor ke stažení (455 kB).

Stáhnout soubor... | Vydal(a): Marcela Erbeková, dne 20. 03. 2018

index | 8-14 | předchozí | následující | Celkem 413 článků