* Morena 2018

Vítání jara ve školní družině

Březen ve školní družině proběhla ve znamení jara. Dělali jsme výzdobu oken školy, sázeli osení, tvořili velikonoční výzdobu a zpívali písně.

Je již tradicí, že si děti ve škole  společnými silami vyrábí slámovou  Moranu. Její upálení symbolizuje odchod zimy.

První jarní den se děti z velké školy vydaly k blízkému Mnichovickému potoku a děti ze školy na náměstí navštívily hřiště na Podhorkách. Moraně jsme zazpívali písničku ,, Jaro dělá pokusy “a poslaly po vodě.

Krásně nám k tomu svítilo slunce a dlouho očekávané jaro může konečně začít.

Vychovatelky ŠD

Číst celé... | Vydal(a): Lenka Musilová, dne 27. 03. 2018 | Tisk

* VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY 2018 - výsledky za zákonné zástupce žáků

Soubor ke stažení (455 kB).

Stáhnout soubor... | Vydal(a): Marcela Erbeková, dne 20. 03. 2018

* Projekt Strážců pralesa - 7. C

Prezentace na záchranu goril a pralesa.

Darujte starý nebo rozbitý mobil či tablet. Tato zařízení můžete vhodit do krabic na recepci ve velké škole,v malé škole, ve školce a na informačním centru Mnichovice. V mobilech se nacházejí drahé kovy, které se těží na území střední Afriky což je přirozené prostředí goril.

Více informací o projektu na https://www.zoopraha.cz/skoly-a-deti/pro-skoly/11079-zoo-praha-rozsiruje-soutez-stan-se-strazcem-pralesa-2018

Dotazy zasílejte na: pomozte.gorilam@zsmnichovice.cz

Soubor ke stažení (738 kB).

Stáhnout soubor... | Vydal(a): Milena Flajžíková, dne 20. 03. 2018

* Karneval školní družiny

Máme tu masopustní období a tak i u nás ve škole byl během února uspořádán karneval v aule školy.

Číst celé... | Vydal(a): Lenka Musilová, dne 04. 03. 2018 | Tisk

* ZÁPIS DO 1. TŘÍD - 6. A 7. DUBNA 2018

Soubor ke stažení (435 kB).

Stáhnout soubor... | Vydal(a): Marcela Erbeková, dne 01. 03. 2018

* VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY 2018 - kandidáti za zákonné zástupce

V příloze uveřejňujeme seznam kandidátů pro volby do školské rady na období 2018 – 2021 za zákonné zástupce žáků Základní školy T. G. Masaryka Mnichovice okres Praha – východ.
Školská rada, kterou jmenuje zřizovatel školy Město Mnichovice, má 9 členů, z toho: 3 osoby volené ze zákonných zástupců žáků, 3 zvolení pedagogové školy a 3 zástupci jmenovaní za zřizovatele.

V období 2015 – 2018 pracovali ve školské radě za zákonné zástupce žáků: Michal Bláha, Mgr. Jitka Hánová, MgA. Milan Krajíček. Zájem pracovat ve školské radě v období 2018 – 2021 projevilo celkem 5 rodičů.

On-line hlasování proběhne prostřednictvím eŽK v termínu od 26. 2. - 5. 3. 2018. Rodiče obdrží on-line hlasovací lístek na každého žáka prostřednictvím systému Bakaláři.

Soubor ke stažení (250 kB).

Stáhnout soubor... | Vydal(a): Marcela Erbeková, dne 26. 02. 2018

* 7. PLES ŠKOLY - sobota 24. března 2018

Pozvánka na tradiční ples školy v příloze.

Soubor ke stažení (253 kB).

Stáhnout soubor... | Vydal(a): Marcela Erbeková, dne 26. 02. 2018

index | 15-21 | předchozí | následující | Celkem 415 článků