Školní jídelna

Autor: Marcela Erbeková <marcela.erbekova(AT)zsmnichovice.cz>, Téma: Školní jídelna, Vydáno dne: 02. 09. 2011

Školní jídelna při Základní škole T. G. Masaryka Mnichovice okres Praha – východ zabezpečuje stravování pro žáky základní školy, zaměstnance a pro cizí strávníky.

Ve školní jídelně ZŠ se stravují žáci a zaměstnanci školy a mají možnost výběru z nabídky 2 menu (objednávkový systém přes internet 2 dny předem).
Každý strávník v ZŠ musí mít vlastní čip. K zakoupení v kanceláři školní jídelny (150,-Kč).

Jídelníčky si můžete prohlédnout v odkaze objednávkový systém (jsou volně dostupné).

V případě volné kapacity školní jídelna nabízí obědy pro cizí strávníky - k odběru do přinesených nádob ve školní jídelně v době od 11.00 do 11.30 hodin. (Pouze pro předem přihlášené!)

Vedoucí školní jídelny: Hana Holzknechtová
Hospodářka školní jídelny: Hana Bartáková