Náměstí - park

Autor: Karel Kafka <(at)>, Téma: Žákovský parlament, Vydáno dne: 02. 06. 2012

Ve spodní části náměstí u nás v Mnichovicích, v jeho parkové části, ale bohužel už i pod naší základní školou se vyskytují určití nepříjemní chlapi.

Nechovají se tak, jak se sluší a patří, nedodržují veřejný klid!

Většinou už od brzkých ranních hodin popíjejí alkohol, kouří a občas i nadávají!

Okupují lavičky v parku, normální slušní lidé se tudy dokonce bojí i projít, natož si sednout na lavičku vedle a čekat na autobus!

Často hlavně na dívky, které jdou kolem nich třeba ze školy, pokřikují, volají na ně sprostá slova.

Celou situaci jsme řešili i ve škole na žákovském parlamentu a s jeho zástupci jsme se shodli na tom, že je potřeba s „nimi“ něco udělat, nějak ve prospěch spořádaných občanů Mnichovic věc s poflakujícími se lidmi vyřešit.

Přidalo by to, jak na kráse našeho města, tak i na klidu!!!

Proto žádáme Městský úřad Mnichovice, aby se tímto problémem začal zabývat a abychom se mohli těšit na to, že si v pohodě posedíme na náměstí, potkáme se se sousedy a nebudeme se štítit jen se dotknout laviček v parku, ale že si v cukrárně koupíme zmrzlinu a v klidu ji bez napadání nepříjemného okolí, budeme na náměstí v parku mlsat.