PROSINEC ŠD 2018

Autor: Lenka Musilová <lenka.musilova(at)zsmnichovice.cz>, Téma: Školní družina, Vydáno dne: 06. 12. 2018

Školní družinu čeká měsíc plný zábavy.

V úterý 27. 11. a ve středu 28. 11. 2018 přijel za dětmi do školní družiny kouzelník.

Děti shlédly vystoupení psí slečny, dále viděly akrobatické vystoupení se sklem a meči, vyzkoušely si točení obručí a na závěr představení proběhla bublinková show, při které vznikaly různé kreace jako kolotoč, housenka, bublinkový výbuch. Nakonec si některé děti mohly vyzkoušet, jaké je to stát v obří bublině.

Dětem se vystoupení moc líbilo, užily si ho a již se těší na divadelní představení, které nás čeká v prosinci.

Prosinec bude ve znamení plno překvapení a příprav na Vánoce.  Povídání si o tradicích, které k Vánocům patří , vánoční tvoření a spousta další zábavy nás bude provázet celý prosinec.

Všechny oddělení školní družiny dostaly mikulášskou nadílku. I tentokrát děti navštívil kouzelník. S dětmi vykouzlil nejen vejce, ale i živého králíka. Kouzlení si mohly děti, ale i paní vychovatelky vyzkoušet a na malou chvilku se stát kouzelníky. Dětem se představení velice líbilo a bouřlivý potlesk byl toho důkazem.

Vychovatelky ŠD