Aktuální informace - k 6. 4. 2021

Autor: Marcela Erbeková <marcela.erbekova(AT)zsmnichovice.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 06. 04. 2021

Vážení,

vláda dnes v podvečer rozhodla o nových opatření v režimu výuky dětí od pondělí 12. dubna 2021:

- o nástupu dětí 1. stupně v týdenním rotačním režimu celých tříd s nutností testování antigenními testy vždy v pondělí a ve čtvrtek (tzn. jeden týden žák chodí do školy na prezenční výuku, jeden týden je žák doma na distanční výuce)

- žáci 2. stupně zůstávají i nadále na distanční výuce, ale jsou umožněny skupinové konzultace - např. pro žáky 9. tříd plánujeme uspořádat přijímací zkoušky nanečisto

Předpokládám, že zítra obdržíme další pokyny z MŠMT a připravíme konkrétní způsob organizace výuky v naší škole.
Brzy Vám poskytneme další informace. V tuto chvíli i my potřebujeme trochu času k plánování. Děkuji za pochopení.
S pozdravem Marcela Erbeková, ředitelka školy
V Mnichovicích dne 6. 4. 2021