ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU - 1. ZÁŘÍ 2021

Autor: Marcela Erbeková <marcela.erbekova(AT)zsmnichovice.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 26. 08. 2021

ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 1. ZÁŘÍ 2021 V 8,00 HODIN (ukončení po první vyučovací hodině)

Žáci ze školy Bezručova – tzn. 2. B třída a 3. až 6. ročníky se sejdou v 8,00 hodin před školou Bezručova, kde si je vyzvedne třídní učitel a odvede do své třídy. Společně se otestují a seznámí s tím, co je čeká v dalších dnech. Žáci 7., 8. a 9. tříd půjdou samostatně rovnou do své třídy v čase 7,45 až 7,55 hodin.

Žáci z malé školy na náměstí – tzn. prvňáci a žáci z 2. C a 2. D se sejdou v 8,00 na společném zahájení na Masarykově náměstí. Třídní učitelé následně odvedou žáky do svých tříd. Žáci prvních tříd se budou testovat až následující den, tzn. ve čtvrtek 2. září.

V první školní den není v provozu školní družina a školní jídelna.

Ve čtvrtek 2. a v pátek 3. září probíhá výuka se svými třídními učiteli pouze v dopoledních hodinách (včetně focení tříd). Výuka podle rozvrhu začíná od pondělí 6. září 2021.