Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 48 nalezených)

| 0-15 | 15-30 | 30-45 | 45-48 |

* Národní cena eTwinning 2011


Naši žáci pod vedením p. učitelky Drbohlavové zvítězili se svým projektem A@ze me and Spy with your eTwinning eye v národní soutěži eTwinning a umístili se na 3. místě v kategorii základních a mateřských škol. Ocenění spolu s finanční odměnou 20.000 Kč převzali zástupci Základní školy T. G. Masaryka Mnichovice na 7. národní konferenci eTwinning v Praze 29. března 2011.

Soubor ke stažení (441 kB).

Stáhnout soubor... | Vydal(a): Marcela Erbeková, dne 08. 05. 2011

* Úspěch v literární soutěži


Rádi bychom touto cestou poděkovali za výbornou reprezentaci školy v literární soutěži "Evropa ve škole", a to žákyním Gabriele Dvorníkové ze 6.A a Cecilii Klimešové z 5.B. Zároveň i blahopřejeme!!!

Číst celé... | Vydal(a): Pavla Brůhová, dne 04. 05. 2011 | Tisk

* Kvalita výuky v Základní škole Mnichovice opět potvrzena


       Po výborných výsledcích našich žáků 5. ročníku v testování Scio (květen 2010) prokázali vysokou míru znalostí a dovedností i naši deváťáci.

 V listopadu 2010 absolvovali všichni žáci 9. ročníku srovnávací testy z českého jazyka, matematiky, anglického a německého jazyka.


Číst celé... | Vydal(a): Milena Flajžíková, dne 16. 01. 2011 | Tisk

* Modlitba za domov


V listopadu proběhla výtvarná soutěž Středočeského kraje Motlitba za domov, které se zúčastnili žáci pátých, šesté a sedmých tříd mnichovické školy.

Ondřej Dudek, Jan Bezouška, Adéla Moučková, Leona Stránská, David Nechvátal, Josef Zajíček, Zuzana Knapová a Dominika Havelková si za své moc pěkné obrázky zasloužili čestné uznání a získali kromě medaile i volný vstup pro celou rodinu na zámek v Mělníku.

                                                                                     Lada Barešová, Dagmar Stárková


Vydal(a): Milena Flajžíková, dne 16. 01. 2011 | Tisk

* Julie Žalmanová - 1. místo v literární soutěži


Vážená paní ředitelko,
přijměte, prosím, pozvání pro žákyni Vaší školy Julii Žalmanovou (umístěnou na 1. místě v celostátní soutěži Daniel) na slavnostní „Ocenění žáků a studentů za úspěšnou reprezentaci Středočeského kraje na soutěžích a přehlídkách ve školním roce 2009/2010“. Pozvání platí rovněž pro Vás, pro pedagoga, který žákyni na soutěž připravoval (Mgr. Pavla Brůhová) a pro rodiče žákyně.
Setkání se uskuteční dne 2. prosince 2010 od 13:00 hod v Městském divadle Kolín.
S pozdravem Přemysl Landa v.r. pověřený vedoucí oddělení sportu


Vydal(a): Marcela Erbeková, dne 17. 11. 2010 | Tisk

* European Quality Label 2010


Vážený/vážená Ivana Drbohlavová,

Gratulujeme! Jako ocenění Vaší vynikající práce na eTwinningovém projektu "Am@ze me and Spy with your eTwinning Eye …" byl Vaší škole udělen evropský certifikát kvality (European Quality Label).

Toto ocenění je důkazem toho, že Vaše práce, práce studentů a celé školy odpovídá vysokým evropským měřítkům.

Certifikát, který obdržíte, si můžete zveřejnit na svých webových stránkách a vystavit ve škole na dobře viditelném místě. Váš projekt bude navíc zveřejněn ve zvláštní sekci evropského portálu www.etwinning.net.

Ještě jednou gratulujeme k jedinečnému úspěchu a doufáme, že se s Vámi během roku setkáme na některé z akcí v rámci aktivity eTwinning.

S pozdravem, eTwinning Team

Soubor ke stažení (179 kB).

Stáhnout soubor... | Vydal(a): Marcela Erbeková, dne 25. 10. 2010

* Mnichovičtí žáci mají nadprůměrné výsledky ve srovnávacích testech SCIO


V testování květnu 2010 dosáhli naši žáci 5. třídy nadprůměrných výsledků v matematice a v českém jazyce.

V matematice patříme mezi úspěšné školy a máme lepší výsledky než 70% zúčastněných škol. V českém jazyce jsme předčili dokonce 80% škol. Porovnáním výsledků testu s výsledky testu OSP (obecně studijní předpoklady) bylo zjištěno, že studijní potenciál našich žáků je využíván dobře.

Výsledky žáků v testu z českého jazyka jsou na vyšší úrovni, než jaká odpovídá úrovni jejich studijních předpokladů, učitelé s nimi velmi dobře zacházejí a žáci pracují nad svoje možnosti.

(výtah ze souhrnné zprávy Stonožka - Testování 5. ročníků – květen 2010)


Vydal(a): Marcela Erbeková, dne 23. 08. 2010 | Tisk

* Natura 2010


        Dne 2 . května 2010 se zúčastnili někteří žáci naší školy vědomostní soutěže s přírodovědným zaměřením „NATURA 2010“ ve Velkých Popovicích. Neodjeli domů s prázdnou.

Velkou radost nám udělal Láďa Bořil ze 4. A, který se v nejmladší kategorii zaměřenou na „domácí miláčky“, umístil na 3. místě.

Dále Michal Barták z 5. A obsadil 2. místo ve starší kategorii, která nesla název „Mírný podnebný pás“. Společně s touto akcí probíhala soutěž v anglickém jazyce, kde je třeba vyzdvihnout výkon Jonáše Ericssona z 8.A, který se umístil na 2. místě.

 

Všem umístěným a zúčastněným gratulujeme.

                                                                                                      Ing. Lenka Zajíčková


Vydal(a): Milena Flajžíková, dne 20. 07. 2010 | Tisk

* 3. místo v krajském kole dějepisné olympiády


Jan Jelínek z 9.B se v krajském kole dějepisné olympiády umístil na 3. místě.

Gratulujeme!


Vydal(a): Marcela Erbeková, dne 07. 04. 2010 | Tisk

* Úspěchy v literární soutěži


V lednu se uzavřelo letošní kolo celorepublikové literárně-historické soutěže Daniel, která je věnováva holocaustu a jeho reflexi, rasovým problémům v dnešní době a problematice soužití různých etnik ve světě a v naší republice. Odehrává se pod mottem "Když neporozumíme minulosti, nikdy nebude naše budoucnost lepší." Za naší školu se této soutěže účastnili svými pracemi někteří žáci z 9.B. Velmi úspěšné byly Julie Žalmanová a Veronika Populová.


Číst celé... | Vydal(a): Pavla Brůhová, dne 23. 03. 2010 | Tisk

* Opět 1. místo v dějepisné olympiádě


     Jan Jelínek, žák 9. třídy mnichovické školy, obhájil loňské prvenství v okresním kole dějepisné olympiády, která se uskutečnila 26.ledna 2010. Svými znalostmi z historie předběhl i studenty gymnázií. Gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v krajském kole.

Číst celé... | Vydal(a): Ildikó Šalamova, dne 26. 01. 2010 | Tisk

* European Quality Label


Vážený/vážená Ivana Drbohlavová,

Gratulujeme! Jako ocenění Vaší vynikající práce na eTwinningovém projektu "Neighbours for a ye@r" byl Vaší škole udělen evropský certifikát kvality (European Quality Label).

Toto ocenění je důkazem toho, že Vaše práce, práce studentů a celé školy odpovídá vysokým evropským měřítkům. Váš projekt bude zveřejněn ve zvláštní sekci evropského portálu www.etwinning.net.

Ještě jednou gratulujeme k jedinečnému úspěchu a doufáme, že se s Vámi během roku setkáme na některé z akcí v rámci aktivity eTwinning.

S pozdravem, eTwinning Team

Soubor ke stažení (177 kB).

Stáhnout soubor... | Vydal(a): Marcela Erbeková, dne 14. 10. 2009

* NAŠE VÝSLEDKY VE SROVNÁVACÍCH TESTECH SCIO 2009


V únoru proběhlo na naší škole testování žáků devátých ročníků. Žáci byli srovnáváni se spolužáky z jiných základních škol a gymnázií v těchto oblastech: český jazyk, anglický jazyk, matematika a obecné studijní předpoklady. Výsledky jsou pro nás potěšující- ve většině oblastí se řadíme mezi průměrné školy, což znamená, že naši žáci dosahují stejných výsledků jako žáci na ostatních školách. (Některými výsledky se nám dokonce podařilo předstihnout i leckterá gymnázia.) Testování rovněž prokázalo, že ve většině oblastí je studijní potenciál žáků využíván optimálně a že výsledky žáků odpovídají úrovni jejich studijních předpokladů. Velkým překvapením pro nás byly výborné výsledky v anglickém jazyce, o něž se jistě zasloužila aktivní spolupráce našich deváťáků na mezinárodní projektech, do kterých je naše škola zapojena.
Mgr. Jana Velebová


Vydal(a): Marcela Erbeková, dne 07. 04. 2009 | Tisk

* 1. místo v dějepisné olympiádě


Jan Jelínek, žák 8. třídy mnichovické školy, zvítězil 28. ledna 2009 v okresním kole dějepisné olympiády. Svými znalostmi z historie předběhl i studenty gymnázií. Postupuje do krajského kola. Gratulujeme!


Vydal(a): Marcela Erbeková, dne 30. 01. 2009 | Tisk

* 1. místo v literární soutěži


V literární soutěži Trutnovský drak 2008 zvítězila naše kolegyně Pavla Brůhová. Ocenění získala za poetickou sbírku „Melodie dětské duše“. Blahopřejeme.


Číst celé... | Vydal(a): Marcela Erbeková, dne 11. 01. 2009 | Tisk

| 0-15 | 15-30 | 30-45 | 45-48 |

© Základní škola T. G. Masaryka Mnichovice okres Praha-východ, www.zsmnichovice.cz. Webmaster

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v jazyce PHP.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server