Počet zobrazených článků: 1 (z celkem 1 nalezených)

* Aktuální informace - od 25. 2. 2021


Vážení rodiče, žáci a kolegové,

od čtvrtka 25. 2. 2021 vstupuje v platnost nové mimořádné opatření ohledně povinnosti nosit ochranné prostředky ve všech vnitřních prostorách školy dle následující specifikace:

- respirátor nebo obdobný prostředek (vždy bez výdechového ventilu) naplňující minimálně všechny technické podmínky a požadavky (pro výrobek), včetně filtrační účinnosti alespoň 95 % dle příslušných norem (např. FFP2/KN 95),

- zdravotnická obličejová maska nebo obdobný prostředek naplňující minimálně všechny technické podmínky a požadavky (pro výrobek) normy ČSN EN 14683+AC.

Poznámka: v období od 25. 2. do 28. 2. 2021 lze používat i jiný ochranný prostředek dýchacích cest, který brání šíření kapének.

Platí pro všechny zaměstnance školy, žáky 1. a 2. tříd, kteří chodí prezenčně do školy, pro žáky, rodiče a návštěvníky školy, kteří přicházejí např. na individuální konzultace či pro obědy do školní jídelny.

Aktuální informace s celým zněním mimořádných opatření jsou k dispozici na stránkách Ministerstva zdravotnictví ČR https://koronavirus.mzcr.cz/category/mimoradna-opatreni/

Děkuji všem za dodržování všech hygienických pravidel a vzájemnou ohleduplnost
S pozdravem Marcela Erbeková, ředitelka školy
V Mnichovicích 24. 2. 2021


Vydal(a): Marcela Erbeková, dne 24. 02. 2021 | Tisk

© Základní škola T. G. Masaryka Mnichovice okres Praha-východ, www.zsmnichovice.cz. Webmaster

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v jazyce PHP.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server