* Aktuální informace k výuce do 22. 1. 2021 - stav k 8. 1. 2021

Vážení rodiče, milí žáci a kolegové,

dle aktuálně vydaných opatření zůstává i nadále výuka organizována podle současných pravidel:

1. a 2. třídy - prezenční výuka ve škole (včetně možnosti docházky do školní družiny + stravování ve školní jídelně)

ostatní třídy - výuka na dálku podle online rozvrhů + možnost odběru obědů do krabiček

Toto opatření je zatím platné do 22. ledna 2021.

Podle vývoje epidemiologické situace uvidíme, jaký způsob výuky nás čeká v dalším období.

Ve čtvrtek 28. ledna 2021 bude ukončeno 1. pololetí letošního školního roku a žáci obdrží výpis vysvědčení.

V souladu s naším klasifikačním řádem budou žáci hodnoceni pomocí známek.

Dovolte mi, abych závěrem tohoto poněkud strohého informačního dopisu, popřála všem zdraví a sílu do zvládání každého nového dne.

Asi neumím dohlédnout na všechny starosti spojené s každodenní koordinací pracovních povinností rodičů malých školáků, náročné online výuky, všude přítomné nemoci Covid-19, ekonomických problémů a spousty dalších složitých situací, ale věřte, že mým největším přáním je, abychom všechno ve zdraví a se ctí překonali a brzy se zase mohli normálně se všemi potkávat - pracovně i nepracovně. A všichni se na sebe usmívali!

Hodně štěstí v novém roce 2021

Marcela Erbeková