* Děti ze ŠD besedovaly s panem včelařem

Moc nás těší, že rodiče chtějí s dětmi sdílet čas a předávat své zkušenosti. A je to ještě lepší, když sdílí nejen s vlastními dětmi, ale přizvou k tomu i ostatní spolužáky a kamarády...

Podzimní plískanice nám do školní družiny přišel zpříjemnit pan Michal Kabát, tatínek naší prvňačky Sáry. Jeho velkým koníčkem jsou včely a včelaření.

Dozvěděli jsme se, jak jsou včely pilné, užitečné, proč je máme chránit, jaký je rozdíl mezi vosou a včelou a další užitečné informace. Sára se dětem předvedla v oblečení, které nosí ke včelám. Sladkou tečkou na závěr byla ochutnávka medu přímo od včelaře.

S upatlanými pusinkami děti zatleskaly a poděkovaly za příjemné odpoledne. Moc děkujeme za milé povídání a čas, který nám pan Kabát věnoval.

Petra Musilová za vychovatelky ŠD

Vydal(a): Milena Flajžíková, dne 08. 11. 2015 | 709 přečtení | Tisk