* Divadelní představení Malý princ

Divadelní představení Malý princ v podání školní družiny

Děti ze třetích tříd si ve druhém pololetí nacvičovaly v rámci školní družiny scénář k pohádce Malý princ podle divadelní úpravy textu Antoina de Saint- Exupéryho. I přes složitost textu se děti dokázaly autenticky vcítit do svých rolí a mnohdy i rozsáhlé texty zvládly prezentovat před publikem. Dne 14. května děti sehrály představení pozvaným rodičům a následně 28. května v aule školy hrály pro ostatní děti ve školní družině. Malí divadelní ochotníci dostali pochvalu do žákovských knížek, ovace publika a symbolickou růži.

Vychovatelky ŠD.

Vydal(a): Lenka Musilová, dne 05. 06. 2018 | 168 přečtení | Tisk