* Duben 2018

Měsíc duben byl ve školní družině opět nabitý mnoha aktivitami. Tento měsíc je ve znamení bezpečnosti a také jako měsíc Země. Děti byly seznámeny se základy první pomoci a jako každý rok sbíraly odpadky v okolí školy.

Dále nás navštívila čtyřnohá kamarádka Verunka  se svým pánem. Děti byly nadšené a dozvěděly se, jak  se správně zachovat v situaci, když potkáme na ulici psa.

Duben je měsíc deštivý, tak jsme  jim ho zpříjemnili divadélkem Romaneto s Vodnickou pohádkou.

A jak se stává naší tradicí, konec měsíce byl Čarodějnický. Hřiště Podhorky se proměnilo na odpoledne v čarodějnický rej plný soutěží.

Děti z budovy na náměstí  taktéž měly pestré odpoledne plné soutěží  a čarodějnických úkolů. Nesmělo chybět ani tradiční opékání špekáčků.

Vychovatelky ŠD

Vydal(a): Lenka Musilová, dne 01. 05. 2018 | 86 přečtení | Tisk