* III. pštrosí olympiáda

V posledním červnovém týdnu se pod záštitou Žákovského parlamentu již tradičně uskutečnila "Pštrosí olympiáda".

Letos nám počasí přálo téměř ideálně - sluníčko krásně svítilo, ale přitom nebylo velké horko, a tak si olympiádu všichni účastníci pěkně užili. Zapojili se úplně všichni - velcí organizovali, pomáhali a malí soutěžili ze všech sil.

SKVĚLÁ ZPRÁVA:  V rámci dobrovolného příspěvku na našeho adoptovaného pštrosa z pražské ZOO se vybralo 6 395 Kč - z toho přímé prostředky na adopci v hodnotě 5 000 Kč a zbylé peníze byly věnovány jako příspěvek ROSa, aby se později opět dostaly k dětem - třeba v podobě pěkné odměny za nějakou záslužnou činnost.

Velké poděkování si zaslouží paní učitelky Laďka Kočvarová, Lenka Zajíčková a Lenka Babišová za poctivou přípravu jednotlivých disciplin.

Děkujeme a již se těšíme na příští ročník!

Vydal(a): Milena Flajžíková, dne 07. 07. 2014 | 1003 přečtení | Tisk