* Kurzy k přijímacím zkouškám pro deváťáky

Vážení deváťáci,

na základě velmi dobré zkušenosti s online přípravnými kurzy na přijímačky pro loňské mnichovické deváťáky a díky finanční podpoře rodičovského spolku ROSa Mnichovice přicházíme s nabídkou kurzů i pro Vás.

Online přípravné kurzy na přijímací zkoušky, které vedou studenti Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy v Praze, začnou v týdnu od 4. ledna 2021 a potrvají do konce března 2021. Jedenkrát týdně Vás čeká 90 minutová online konzultace k přijímačkám v prostředí Teams. Součástí tréninku bude i možnost prezenčních zkoušek nanečisto (konkrétní termíny budou stanoveny na základě vývoje epidemiologické situace).

Přihlásit se můžete na kurzy českého jazyka a matematiky. Cena 1 kurzu je 300 Kč. Pokud se přihlásíte na kurz českého jazyka i matematiky, je cena zvýhodněna na 500 Kč za oba kurzy.

Rozpis časů kurzů naleznete v odkazech. Vyberte si čas kurzu a zapište se jménem a příjmením na volné místo. Na základě Vašeho přihlášení obdržíte následně pokyny k platbě prostřednictvím Bakalářů.

Nezapomeňte se přihlásit nejpozději do čtvrtka 17. prosince 2020.

Případné dotazy adresujte na prijimacky9@zsmnichovice.cz.
Odkazy pro přihlášení Vám byly zaslány na Bakaláře.

Držím Vám palce při výběru střední školy i při přípravě na přijímací zkoušky!
Marcela Erbeková, ředitelka školy

Vydal(a): Marcela Erbeková, dne 14. 12. 2020 | 137 přečtení | Tisk