* Life on the Europlanet - eTwinningový projekt 5. tříd

V letošním školním roce 2012/2013 se žáci 5. tříd zapojili do eTwinningového projektu Life on the Europlanet. Celkem je v projektu zapojeno 6 zemí (Řecko, Itálie, Bulharsko, Polsko, Lotyšsko a my) a naším cílem bude nejprve se seznámit s našemi partnery, poznat jejich školu, zemi a kulturu a jak vypadá jeden obyčejný týden v životě vrstevníka v jiném koutu Evropy. Naším úkolem bude totéž zpracovat o nás, aby i naši partneři mohli lépe poznat zase naši školu, zemi, kulturu atd. Komunikačním jazykem celého projektu bude angličtina.

Více informací a ukázky naší práce najdete na web stránce http://new-twinspace.etwinning.net/c/portal/layout?p_l_id=18997361

Vydal(a): Dominika Švehlová, dne 11. 11. 2012 | 1317 přečtení | Tisk