* Národní cena eTwinning 2008

Naši žáci pod vedením Ivany Drbohlavové získali národní cenu eTwinning za mezinárodní projekt Tolerance a šikana, na kterém spolupracovali se žáky z Francie.

Dne 28. listopadu 2008 proběhlo v Zrcadlovém sále Ministerstva školství slavnostní předávání Národních cen eTwinning za školní rok 2007/2008 a Certifikátů kvality projektům. Naše škola se umístila na 3. místě v kategorii základních škol s finanční odměnou 25.000 Kč. I naši francouzští partneři se umístili na 3. místě v národní soutěži ve Francii. Obě školy získaly rovněž národní a evropský certifikát kvality a postupují do soutěže o Evropskou cenu eTwinning. Gratulujeme.

Více informací v článku Projekt TOLERANCE A ŠIKANA

Mgr. Marcela Erbeková