* Naše účast v logické olympiádě

Logická olympiáda je soutěž pořádaná Mensou České republiky založená na logických úlohách, jejichž řešení vyžaduje logické myšlení, samostatný a kreativní přístup. Do soutěže se letos zaregistrovalo rekordních 61 761 soutěžících z 3 007 škol z celé České republiky. Soutěži se v kategoriích A1, A2, A, B a C.

Naši žáci se zúčastnili v kategoriích A1, A2, A (3. – 5. třída) a dosáhli velmi dobrých výsledků.

V kategorii A postoupil žák 4. třídy Daniel Boháč do krajského kola, které se konalo 2. 11. v ZŠ a gymnáziu Open Gate. Celkem se v kategorii A do soutěže zapojilo 11 616 řešitelů, z toho ve Středočeském kraji 1 462. Do krajského kola postoupilo 50 nejlepších.

A Daniel nezklamal ani tam – probojoval se totiž na krásné 10. místo.

S velkou radostí gratulujeme!

Mgr. Miluše Staňková

Vydal(a): Milena Flajžíková, dne 06. 11. 2018 | 85 přečtení | Tisk