* Naše úspěchy na recitační soutěži ve Velkých Popovicích

Ve čtvrtek 25. dubna jsme s nejlepšími recitátory naší školy vyrazili na soutěž, kterou zorganizovala popovická základní škola do knihovny ve Velkých Popovicích.

Ve velké konkurenci recitátorů ze škol ve Strančicích, Kamenici a samozřejmě z pořádajících Velkých Popovic jsme se umístili na těch nejlepších místech.

Nejmladší kategorii vyhrál Jan Šebánek, v kategorii starších dětí zvítězila Sára Müllerová a na krásném druhém místě skončil Vít Kotouč.

Mezi nejstaršími dětskými recitátory jsme obsadili dokonce dva stupně vítězů. Třetí místo získala Zuzana Tučková a první Monika Lišková.

Velká gratulace!

Všem, kteří se zúčastnili, blahopřejeme, protože předvedli moc povedené recitační výkony. Těší mě, že v naší leckdy přetechnizované době si ještě umíme najít čas a chuť na chvíle strávené s básničkami.

Mgr. Ladislava Kočvarová - učitelka

Vydal(a): Milena Flajžíková, dne 07. 05. 2019 | 23 přečtení | Tisk