* Návštěva MŠ Všestary v ZŠ T. G. M. Mnichovice.

Ve středu 3. dubna nás navštívily děti z MŠ ze Všestar.

Na návštěvu předškoláků jsme se moc těšili! Děti z prvních tříd předvedly, jak se naučily číst a přečetly předškoláčkům pohádku. Společně si všichni řekli velikonoční koledy a zazpívali u piana. Žáci se ujali předškoláků, uvolnili jim místa a dovedli je do lavic, aby si děti z mateřské školy vyzkoušely, jaké to je „být školákem.“ Žáci připravili pro předškoláky i jednoduché úkoly. Sladká odměna na závěr byla tou správnou tečkou, kterou si všichni zasloužili. Bylo to vydařené dopoledne, které se nám všem líbilo. Na budoucí žáky ze Všestar se těšíme!

Vydal(a): Edita Svobodová, dne 19. 04. 2019 | 270 přečtení | Tisk