* Nechcete se k nám přidat?

Vážení rodiče a přátelé naší školy,

obracím se na Vás s prosbou o pomoc při hledání učitelů do naší školy. Od září budeme mít zase minimálně o 50 dětí více než letos - zápis do 1. třídy ještě není uzavřen, ale předpokládáme, že z našeho obvodu dorazí více než stovka nových prvňáčků. Naroste nám i počet dětí a tříd na 2. stupni. Již nyní víme, že budeme potřebovat nové posily na pozice asistenta pedagoga a vychovatele ve školní družině. (V regionu kolem Prahy je velký nedostatek nejen škol a učeben, ale také učitelů.)

Třeba jste Vy osobně nebo někdo z Vašich známých kvalifikovaný učitel a my Vám můžeme nabídnout práci v místě bydliště. Možná Vám požadované odborné vzdělání zatím chybí, ale těší Vás práce s dětmi a rádi byste třeba změnili své současné povolání nebo pracovali při studiu vysoké školy (postupně lze dostudovat patřičnou kvalifikaci). Řada našich učitelů má také původně vystudovaný jiný obor a k práci učitele se dostali trošku oklikou - a dnes patří mezi nejlepší!

Naše mnichovická škola se pyšní unikátním vzdělávacím konceptem talentových/víceoborových tříd, kde naši učitelé spolupracují s odborníky z různých odvětví lidské činnosti (v letošním školním roce máme tyto bloky: robotika, streetsport, hasiči, grafické studio, práce se dřevem, záhady přírody, technika, domácnost, sebeobrana, salon zdraví, media, přírodovědci, school team).

Nemáte chuť se k nám přidat? Nabídnout své dovednosti a zkušenosti našim dětem? Nejste zrovna Vy „ajťák“ nebo expert z jiného oboru? Jsme škola, která roste všemi směry – máme nástavbu, velkou tělocvičnu, malou školu na náměstí, kde právě vznikají moderní učebny v podkroví. A nově také prostory „na schůdkách“.

Kromě pedagogů potřebujeme i další personál na úklid a do školní kuchyně.

Pro další informace mě neváhejte kontaktovat. Děkuji Vám všem za spolupráci a šíření naší poptávky.
 Mgr. Marcela Erbeková, reditelka@zsmnichovice.cz, tel: 606 189 863

Vydal(a): Marcela Erbeková, dne 29. 04. 2019 | 171 přečtení | Tisk