* Oddělení školní multimediální knihovny

Školní multimediální knihovna se snaží nabízet různorodé dokumenty, knihy, zájmovou četbu i časopisy a zároveň přinášet všem žákům prostor pro čtení, učení, práci s počítačem, vyhledávání informací ... Byla proto vytvořena dvě oddělení, v nichž si každý čtenář může najít "to své"...

I.ODDĚLENí

Slouží jako půjčovna české i světové beletrie, dětských knížek, časopisů. Můžete zde pravidelně objevovat knižní novinky a dávat také návrhy na knihy, které byste si rádi přečetli. Zároveň můžete v tomto oddělení knihovny i pouze studovat, psát domácí úkoly či se nechat inspirovat knihami k vlastní tvorbě.

II. ODDĚLENí

Slouží zejména jako prostor pro studium populárněnaučné a cizojazyčné literatury. V současnosti zde naleznete mnoho zajímavých knih, které vám pomohou při zpracování domácích úkolů, referátů nebo projektů.

Multimédia, která jsou v tomto oddělení knihovny, mohou absenčně vypůjčovat pouze učitelé.

V druhém oddělení knihovny je také volný přístup na počítače a internet. Využijte čas k vyhledávání zajímavých informací a studiu.

Vydal(a): Pavla Brůhová, dne 10. 11. 2010 | 2510 přečtení | Tisk