* Pravidla soutěže Play and win

1.     Soutěž je dobrovolná a bude probíhat od října 2018 do května 2019.

2.  Každý měsíc bude mít své vlastní téma + soutěžní otázky/pracovní listy pro jednotlivé úrovně.

3.     Úrovně jsou:

a.  2. – 3. třída

b.  4. – 5. třída

4.     Žáci prvních tříd se mohou také účastnit, pro ně platí úroveň A. 2. – 3. třída

5.     Pracovní listy se soutěžní otázkou si mohou žáci vyzvednout na nástěnce soutěže ve škole.

6.    Soutěžní otázky/pracovní listy budou žáci odevzdávat do kabinetu jazyků nebo svému učiteli angličtiny nejpozději první pracovní den po skončení soutěžního měsíce.

7.     Každý měsíc budou menšími cenami ohodnoceny 3 nejlepší práce.

8.     K velkému vyhodnocení (hodnotnější ceny) dojde na konci školního roku.

9.     Do velkého vyhodnocení budou zařazeni pouze žáci, kteří se zúčastnili soutěže 4x a více  v  průběhu celého školního roku.

Vydal(a): Dominika Švehlová, dne 06. 08. 2018 | 1440 přečtení | Tisk