* PROVOZ ŠKOLNÍ DRUŽINY - 2. AŽ 6. ZÁŘÍ 2019 7,00 - 16,00

POZOR DŮLEŽITÉ INFORMACE - pouze pro přihlášené děti do školní družiny na první týden v září (tzn. v době kdy ještě není školní výuka)

Sraz: 7,00 - 8,00 ve školní jídelně v areálu Bezručova

Vyzvedávání po obědě: 12,00 - 13,30 před školní jídelnou v areálu Bezručova
- obědy jsou pro účastníky automaticky přihlášené - případné odhlášky oběda zajistí rodiče sami rovnou v kanceláři školní jídelny (jidelna@zsmnichovice.cz, 323 640 331)

Další možnost vyzvedávání dítěte: 15,00 - 16,00 u vchodu do nové velké tělocvičny z ulice Bezručova (děti budou v tento čas ve venkovním areálu u pískoviště nebo v tělocvičně)

S sebou: přezůvky, svačinu a pití, sportovní oblečení pro pobyt v přírodě, pláštěnku

Změny (např. přihlášené dítě  na některý den nedorazí, samostatného odchodu dítěte z družiny apod.) pište na druzina@zsmnichovice.cz

Vydal(a): Marcela Erbeková, dne 28. 08. 2019 | 186 přečtení | Tisk