* Tělocvik a galerie online?


Naši žáci ze ZŠ T. G. Masaryka se v této době učí a setkávají se svými učiteli skrze telefony a počítače. Nyní mají kromě učení možnost si u počítače i zacvičit, nebo navštívit školní galerii. Jelikož kvůli koronaviru v celé republice probíhá karanténa a je žádoucí býti doma, snažíme se našim žákům dopřávat zážitky, které jsou normálně spojeny s pobytem ve škole, digitální formou.

 

2

Např. náš učitel tělocviku Matěj Bareš si dobře uvědomuje, jak je v této době důležité se hýbat, proto společně s Petrem Janů přišel s nápadem cvičení online. Roman Kelbich, který učí výtvarku, zase vytvořil něco jako online školní výstavu pro všechny z naší školy. Tyto možnosti nabízíme skrze stejnou službu, ve které žáci komunikují se svými učiteli - přes aplikaci TEAMS v Office 365. Cvičení online žáci najdou pod názvem “Tělocvik Mnichovice” a různé aktuální školní výtvory (fotky, videa, kresby, povídky…) jsou zase k nalezení pod názvem “Galerie ZŠ Mnichovice”. Stránku s názvem “Galerie ZŠ Mnichovice” najdete mimochodem i veřejně na Facebooku, tam se ale dostanou jen vybrané příspěvky kvůli GDPR.
Kromě těchto dvou aktivit se spouští také další výzva v rámci hudební výchovy, o které Vás budeme informovat v dalším článku.

Roman Kelbich a Matěj BarešVydal(a): Roman Kelbich, dne 05. 05. 2020 | 530 přečtení | Tisk

© Základní škola T. G. Masaryka Mnichovice okres Praha-východ, www.zsmnichovice.cz. Webmaster

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v jazyce PHP.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server