* V. ročník Pštrosí olympiády

Poslední den před rozdáváním vysvědčení jsme na hřišti pozemního hokeje opět uspořádali sportovní dopoledne.

Starší děti jsou pořadateli, mají na starosti jednotlivá stanoviště, mladší soutěží. Tedy vlastně nesoutěží, jen s nadšením plní disciplíny- skáčou v pytli, přes švihadlo, kopou do pštrosího vejce, házejí jím, učí se jazykolamy, kreslí pštrosa, apod.

Dobrovolné příspěvky od dětí se předají občanskému sdružení ROSa, které pošle částku na podporu pštrosa v pražské ZOO. Moc děkujeme za příspěvky, vybráno bylo celkem 5300,- Kč.

Výborná nálada, pocit pospolitosti a spolupráce napříč ročníky-to je hlavní smysl „Pštrosí olympiády“.

Za organizátory, Laďka Kočvarová – učitelka

Vydal(a): Milena Flajžíková, dne 01. 08. 2015 | 735 přečtení | Tisk