* Výuka angličtiny od 1. třídy

Z důvodu našich dlouholetých zkušeností s mezinárodními projekty byla naše škola vybrána mezi 13 škol ve středočeském kraji k realizaci projektu „ Výuka angličtiny v 1. a 2. ročníku programem „SuperNature“.

Hlavním cílem je zavedení výuky angličtiny již od 1. třídy (nyní vyučujeme Aj od 3. třídy). V rámci tohoto projektu budou na jaře 2010 proškoleni naši učitelé a od školního roku 2010/2011 zavedeme výuku do 1. a 2. tříd. Program SuperNature vychází ze světoznámé vyučovací metody Helen Doron. Zaměřuje se na mluvenou angličtinu, propaguje autentické užití jazyka a představuje slovní zásobu více než 500 slov. SuperNature vytváří v dětech výborný základ a pozitivní postoj k výuce anglického jazyka, které si ponesou do příštích let. Posílením výuky anglického jazyka otevíráme našim dětem dveře do světa budoucnosti, ve kterém je angličtina přirozenou součástí každého dne.

Mgr. Marcela Erbeková, ředitelka školy

Vydal(a): Milena Flajžíková, dne 05. 12. 2009 | 2695 přečtení | Tisk