* Zkoušky KET - květen 2014

V rámci přípravných kurzů na Cambridge zkoušky na naší škole studenti skládají zkoušky "nanečisto" v jazykové škole Horáčkovka. I letos jsme s dětmi tyto zkoušky (které se od klasických zkoušek liší pouze v neoficiálním certifikátu) absolvovali.

Kurz KET představuje úroveň A2, což je standard pro ukončení výuky jazyků na základních školách.

Z 8. tříd se zúčastnilo devět dětí (dvouletý kurz KET již dokončily). Všichni zkoušku úspěšně zvládly, šest z nich dokonce na úroveň B1 (obtížnost lehčí varianty maturitní zkoušky) GRATULUJEME!!!

Ze 7. tříd, kteří mají za sebou teprve jeden rok dvouletého kurzu KET, se zúčastnilo sedm dětí. Jeden žák složil zkoušku opět na úrovni B1, tři žáci úspěšně zkoušku složili již nyní a tři žáci sice zkoušku nesložili, nicméně jejich výsledek byl velmi dobrý.

Všem ještě jednou velká GRATULACE!!!

Vydal(a): Dominika Švehlová, dne 20. 05. 2014 | 1208 přečtení | Tisk