Zimní tábor Všestraňák 2025

Vážení rodiče a milí žáci,

s velkou radostí oznamujeme, že přihlašování na Zimní sportovní tábor Všestraňák 2025 je nyní otevřeno! Tento jedinečný tábor proběhne v termínu 23. až 28. února 2025 v malebném prostředí Dolního Dvora, kde děti čeká týden plný zimních sportů, zábavy a nezapomenutelných zážitků.

Proč se zúčastnit? Tábor je skvělou příležitostí, jak děti mohou strávit jarní prázdniny aktivně a užít si sněhové radovánky pod dohledem zkušených instruktorů. Na programu budou nejen lyžování a snowboarding, ale také spousta her a soutěží, které rozvíjejí týmového ducha a schopnosti spolupráce. Děti si tak mohou nejen zlepšit své sportovní dovednosti, ale také získat nové přátele a prožít něco výjimečného mimo školní prostředí.

Kdo se může přihlásit? Tábor je určen pro všechny žáky naší školy ve věku 7–15 let, kteří si chtějí užít aktivní dovolenou a prozkoumat kouzlo zimních sportů.

Co mohou děti očekávat?

• Bohatý program plný zimních aktivit a sportů.
  • Lyžařské lekce pro začátečníky i pokročilé.
  • Týmové hry, soutěže a další zábavné aktivity na sněhu.
  • Příležitost zažít skvělé chvíle s kamarády a vytvořit nová přátelství.

Přihlásit se na tábor je možné snadno online. Veškeré potřebné informace a přihlašovací formulář naleznete na našich stránkách: Zimní sportovní tábor Všestraňák 2025.

Nezmeškejte tuto příležitost a přihlaste se co nejdříve! Kapacita tábora je omezená, a proto doporučujeme rezervovat místo včas.

Na závěr bychom chtěli poděkovat ZŠ T. G. M. Mnichovice za spolupráci, bez které by tábory Všestraňák nevznikly.

Těšíme se na všechny mladé nadšence zimních sportů a věříme, že společně prožijeme nezapomenutelné prázdniny!

S pozdravem,
Tým Všestraňák